AXA XL uses two forms of cookies on this site:

  1. to enable the site to operate and retain any preferences you set
  2. for analytics to make the site more relevant and easy to use

These cookies do not collect personal information. For more information about our cookie usage, please click here. To comply with EU privacy laws you must consent to our use of cookies.

By using this site, you agree that we can place these types of cookies on your device. If you choose to change your cookie settings you will be presented with this message the next time you visit.

Verzekering van kunst en waardevolle objecten

AXA XL heeft een lange traditie in het verzekeren van kunst en waardevolle objecten. Tot onze klanten behoren zowel privéverzamelaars en galerieën als musea met hun permanente collectie en tijdelijke tentoonstellingen.

Producten voor de kunstverzekering:

  • Verzekering op basis van aangenomen waarde
  • Verzekering voor tijdelijke tentoonstellingen ‘van spijker tot spijker’
  • Alle risicodekking voor privécollecties, inclusief draagrisico voor sieraden

Producten voor waardevolle objecten:

  • Alle risicodekking voor transport en/of opslag van waardevolle objecten
  • Jeweller's Block-verzekering voor juweliers maar ook groothandelaars en fabrikanten

Contact
Hans Laenen
+31 205043540
hans.laenen@axaxl.com

Leo Kamp
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
leo.kamp@axa-art.nl

Joseph Radart
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
joseph.radart@axa-art.be

Dirk Tant
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
dirk.tant@axa-art.be

Patty van Leeuwen
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
patty.vanleeuwen@axa-art.nl

Yves Willems
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
yves.willems@axa-art.be

Philipp Lebedev
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
philipp.lebedev@axa-art.nl

Thea Schellenbach
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
thea.schellenbach@axa-art.nl

Walter Bernard AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
walter.bernard@axa-art.nl