AXA XL uses two forms of cookies on this site:

  1. to enable the site to operate and retain any preferences you set
  2. for analytics to make the site more relevant and easy to use

These cookies do not collect personal information. For more information about our cookie usage, please click here. To comply with EU privacy laws you must consent to our use of cookies.

By using this site, you agree that we can place these types of cookies on your device. If you choose to change your cookie settings you will be presented with this message the next time you visit.

Key ArtWorks – een collectie kunstverzekeringen

Het  tentoonstellenvan oude meesters of een collectie moderne kunst levert uw museum een benijdenswaardige reputatie op. Maar het bezit van een permanente collectie of de organisatie van een  tijdelijke tentoonstelling brengt ook risico's met zich mee. En als het om risico's gaat, vraagt fantastische kunst om fantastische verzekeringsoplossingen. Daarom heeft AXA XL een flexibele verzekering ontwikkeld, speciaal voor musea en kunstinstellingen.

Annulering en afbreking van een expositie

Wij hebben een speciaal verzekeringsproduct ontwikkeld dat financiële bescherming biedt bij annulatie of het afbreken van een tijdelijke tentoonstelling. Omdat u dan niet alleen bezoekers verliest, maar ook de tijd en de kosten die met de voorbereiding en de organisatie gepaard gaat.

Bescherming tegen vervolgschade

Wij bieden ook een flexibele bescherming tegen de financiële gevolgschade wanneer één of meerdere kunstwerken van een permanente collectie worden gestolen of niet meer aan het publiek kunnen worden getoond. Omdat het verlies aan bezoekers ook een financieel verlies kan betekenen.

Wij zijn één van de toonaangevende kunstverzekeraars in de wereld en hebben veel ervaring in samenwerking met de meest uiteenlopende instituten, musea en stichtingen. De beste begeleiding en een snelle, eerlijke schadeafhandeling zijn daarbij altijd onze prioriteit.

Contact
Hans Laenen
+31 205043540
hans.laenen@axaxl.com

Leo Kamp
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
leo.kamp@axa-art.nl

Joseph Radart
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
joseph.radart@axa-art.be

Dirk Tant
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
dirk.tant@axa-art.be

Patty van Leeuwen
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
patty.vanleeuwen@axa-art.nl

Yves Willems
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
yves.willems@axa-art.be

Philipp Lebedev
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
philipp.lebedev@axa-art.nl

Thea Schellenbach
AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
thea.schellenbach@axa-art.nl

Walter Bernard AXA ART Versicherung AG - AXA XL, a division of AXA
walter.bernard@axa-art.nl